Wynajem ekspresów do kawy – idealne rozwiązanie dla Twojej firmy

Wynajem ekspresów do kawy staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem. Dlaczego? Badania przeprowadzone w 2022 roku, przez firmę Arc Rynek i Opinia, wskazują jedno - więcej niż połowa Polaków, spożywa kawę poza domem. Decydują się na to, nie tylko ze względu na działanie kofeiny, ale również z powodu wyjątkowego smaku kawy, która rozpieszcza zmysły i jest okazją do krótkiej przerwy w pracy...

Czytaj dalej

Dlaczego warto zainwestować w automaty do napojów?

Coraz częściej w budynkach użyteczności publicznej oraz przestrzeniach współdzielonych pojawiają się automaty z napojami. Jest to doskonałe rozwiązanie, ponieważ są one samoobsługowe i nie zajmują wiele miejsca. Nie w każdym budynku uda się zagospodarować miejsce na, chociażby niewielki sklepik sprzedający produkty tego typu. Automaty do napojów to niewielkie maszyny odpowiadające za przygotowanie gorących napojów i napojów zimnych. Istnieje też automat uniwersalny do napoi zimnych, przekąsek i batonów. Wówczas dostępne produkty widoczne są w tzw. oknie wystawowym.

Czytaj dalej

W jakich miejscach sprawdzi się automat na słodycze?

Automaty na słodycze to specjalne maszyny vendingowe, pozwalające na zakup wybranych przekąsek w formie samoobsługowej. Tego typu urządzenia z jedzeniem cieszą się popularnością w wielu zakładach pracy, w urzędach czy na różnego rodzaju eventach. Są doskonałą opcją, kiedy trudno w inny sposób zdobyć przekąskę w ekspresowym tempie. Gdzie najlepiej sprawdzą się automaty na słodycze i jak wybrać odpowiednie urządzenie?

Czytaj dalej

Automaty z jedzeniem, czyli przekąski i napoje w zasięgu ręki

Każdy pracodawca stara się zapewnić swoim pracownikom maksymalnie komfortowe i dogodne warunki. Jednym z ciekawszych sposobów na realizowanie tego celu mogą okazać się automaty z jedzeniem i napojami dla firm. Nowoczesny automat to ogromna wygoda dla pracowników. Dzięki takiemu urządzeniu mają zapewniony łatwy i szybki dostęp do ulubionych przekąsek i zdrowych soków. Gdzie stosuje się automaty vendingowe? Jakie są zalety użytkowania automatów i w jakie funkcje wyposażone są współcześnie te urządzenia? Zapraszamy do lektury artykułu!

Czytaj dalej