Gdzie można wstawiać automaty vendingowe?

Automat vendingowy, nazywany także automatem sprzedającym, pozwala znacząco poszerzyć sieć dystrybucji towarów. Niemniej jednak kluczowy jest wybór odpowiedniego miejsca, w którym stanie tego typu urządzenie, tak aby mogła z niego skorzystać, jak największa liczba klientów. Czy automat vendingowy może stać w dowolnym miejscu?

Czytaj dalej

Ile prądu zużywa automat vendingowy?

Automaty vendingowe to urządzenia, które są coraz popularniejsze w Polsce i na świecie. Służą do automatycznej dystrybucji produktów, takich jak napoje, jedzenie, a nawet lekarstwa czy kosmetyki. Ich zaletą jest wygoda, dostępność przez całą dobę, a także brak konieczności obsługi przez sprzedawcę.

Czytaj dalej

Wynajem ekspresów do kawy – idealne rozwiązanie dla Twojej firmy

Wynajem ekspresów do kawy staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem. Dlaczego? Badania przeprowadzone w 2022 roku, przez firmę Arc Rynek i Opinia, wskazują jedno - więcej niż połowa Polaków, spożywa kawę poza domem. Decydują się na to, nie tylko ze względu na działanie kofeiny, ale również z powodu wyjątkowego smaku kawy, która rozpieszcza zmysły i jest okazją do krótkiej przerwy w pracy...

Czytaj dalej

Dlaczego warto zainwestować w automaty do napojów?

Coraz częściej w budynkach użyteczności publicznej oraz przestrzeniach współdzielonych pojawiają się automaty z napojami. Jest to doskonałe rozwiązanie, ponieważ są one samoobsługowe i nie zajmują wiele miejsca. Nie w każdym budynku uda się zagospodarować miejsce na, chociażby niewielki sklepik sprzedający produkty tego typu. Automaty do napojów to niewielkie maszyny odpowiadające za przygotowanie gorących napojów i napojów zimnych. Istnieje też automat uniwersalny do napoi zimnych, przekąsek i batonów. Wówczas dostępne produkty widoczne są w tzw. oknie wystawowym.

Czytaj dalej